Mağaza Açmak

Mağaza nedir?

Mağaza, portalımız üzerinde ticari amaç ile ürün satmak isteyen üyelerimiz için  oluşturulmuş özel bir sayfadır. Mağaza açan ürün veya hizmet sahipleri, ürünlerin daha büyük hedef kitlelere ulaşmasını sağlar. Ayrıca satış oranlarını da artırma imkanı yakalarlar. Zaman ve mekan kısıtı olmadan mağazanızda yer alan ürünler bir çok farklı bölgede farklı kullanıcılara ulaşır.

Mağaza sayfanızın üst bölümünde kendi fon resminiz ve logonuz, sol taraftaki menüde de iletişim bilgileriniz ve sosyal medya linkleriniz yer alır. Verdiğiniz tüm ilanlar size özel bu sayfada yani mağazada toplu halde görünür. Müşteriler mağazanıza, yayınladığınız ilanlar üzerinden ulaşabileceği gibi, ana sayfada yayınlanan mağaza logonuz yolu ile de ulaşır. 

Portalımız üzerinde mağaza açmak sizi web sitesi kurmak ve sürdürmek gibi önemli ve yorucu masraflardan kurtarır. Ayrıca özel bir site kurarak müşteri çekmek de zaman alıcı ve zor bir süreçtir. Portalımız üzerinde mağaza açtığınızda tüm bunları biz sizin için yapmış oluruz. Mağaza açtığınız zaman mağazanız için Satış Danışmanı yetkilendirme hakkınız da olur. Yetkilendirdiğiniz Satış Danışmanları, sizin adınıza ilan ekleyebilir silebilir yani kısaca mağazanızı yönetebilir. 

 

Kimler nasıl mağaza açabilir?

İlan portalımız  www.denizdeikinciel.com üzerinde mağaza açmak isteyenlerin sitemize üye olmaları gerekir. Gerek birey gerekse kurum/firma olarak mağaza açılabilir. Mağaza açmak isteyen bireysel veya kurumsal üyeler, Kullanım Koşulları, Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmek zorundadır. Bütün bunlar çerçevesinde sunulan kurallara uymayı taahhüt eden kişiler mağaza açma hakkına sahip olur.

 

Mağaza açmak ücretli mi?

Mağazalar ticari amaç güden kullanıcılar için tasarlanmıştır ve ücretli paket satın alınarak açılır. Mağaza açma esnasında satın alacağınız paketler ve içerdiği ilan haklarınız, satın alma anından itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. 1 Yıl sonunda kullanılmayan ilan hakları sona erer ve yeni paket alınması gerekir. Standart pakette sunulan ilan hakları mağazalarda geçerli değildir.