Doping Nedir?

denizdeikinciel.com dopingleri, ilanlarınızı ön plana çıkartır, benzerlerinden ayrıştırır. 
İlanlarınız çok daha fazla kişi tarafından görüntülenir ve alıcısına hızlıca ulaşır. Böylece siz de ürününüzü en kısa sürede satarsınız. Dopingler, satın alındıktan sonra 15 gün için geçerlidir.

Güncelim Dopingi

İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz. Bu sayede yeni yüklenen ilanlar sebebi ile alt sıralara düşen ilanınız yine üst sıraya çıkar ve görünürlüğü artar.

Böylece ilanınızın hala güncel olduğu gösterilir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmezsiniz.

Güncelim hizmet ücreti tek kullanım içindir. Her ilan tarihi güncelleme işleminde tekrar alınır.

Anasayfa Vitrini

İlanınız denizdeikinciel.com ana sayfasında yer alsın istiyorsanız Ana Sayfa Vitrini alabilirsiniz. Siteye girenler öncelikle sizin ilanınızı görür ve ürününüzü satma şansınız artar.

Acil Acil

"Hemen satmam lazım" diyorsanız Acil Acil alabilirsiniz.

İlanınız hem ana sayfa sol menüde yer alan Acil Acil özel kategorisinde yer alır.

Hem de arama listelerinde Acil Acil etiketiyle diğer ilanların arasında dikkat çeker ve alıcılara kendini gösterir. 

Kalın Yazı

İlanınız arama listelerinde ‘kalın harflerle yazılı ilan başlığı ve renkli çerçevesiyle yer alsın, kendini göstersin istiyorsanız "Kalın Yazı" dopingi alabilirsiniz.

Kategori Vitrini

İlanınız kategori vitrininde yer alarak daha çok kişiye ulaşsın istiyorsaniz Kategori vitrini dopingi alabilirsiniz. Böylece İlgili kategoriyi gezen ziyaretçiler öncelikle sizin ürününüz ile karşılaşırlar.

 

Kalın Güncel Doping Fiyatları

Ana Sayfa Vitrini 120 TL
Kategori Vitrini 90 TL
Kalın Yazı 90 TL
Acil Acil 120 TL
Güncelim 90 TL

* Fiyatlarımıza KDV dahildir.