Doping Nasıl Satın Alınır?

Yayınladığınız bir ilana doping satın almak için önce üyelik girişi yapın. Üye isminizin yanından açılan menüden "İlanlarım" bölümüne gidin. İlanın sağ tarafındaki "Güncelle" butonunun yanına tıklayınca açılan menüden Doping Satın Al seçeneğini tıklayın. Açılan Dopingler sayfasında satın almak istediğiniz dopingleri işaretledikten sonra alttaki "Doping Siparişini Onayla" butonuna basın. Ödemeyi Kredi Kartı ve ya Banka Havalesi/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Eğer ödemeyi Havale/EFT yöntemi ile yaptıysanız, Sipariş Özeti sayfasının altında bulunan Banka Havalesi/EFT sekmeden "Ödeme Bilgirimi Gönder" butonuna tıklayarak ödeme bildirimi göndermeyi unutmayınız. 

Doping ödeme onay sayfasında doping ismi, fiyatı ve ne kadar süre geçerli olacağı sipariş özeti başlığı ile size sunulmaktadır.  Ödeme bildiriminizin sisteme ulaşmasını müteakiben dopinginiz onaylanır ve oany size e-mail yolu ile bildirilir. 

Alınan dopinglerin başka hesaplara transferi söz konusu değildir. Doping aldığınız ilanın yayında kaldırılması durumunda doping hakkınız sona erer ve başka ilan için kullanılması mümkün olmaz.