Tekne ve Yatlar için Solar Kablosuz Güneş Enerjili Hırsız Alarm Kiti

Fotoğraflar yükleniyor

200 4.146
İlan No 357
İlan Tarihi 25 Mayıs 2023
Donanım Türü Alarm/Uyarı Sistemleri
Üretim Yılı 2021
Sıfır / İkinci El Sıfır
Kimden Sahibinden

Tekne ve Yatlar için Solar Kablosuz Güneş Enerjili Hırsız  Alarm Kiti

Uzaktan Kumandalar kullanılarak devreye alıp devre dışı bırakılabilen Herhangi bir Elektrik Güç Kaynağına gerek duymayan takması çok basit Alarm kitidir  • 1 x Kompakt Solar Siren 
  • 2 x Uzaktan Kumanda     
  • 1 x Kablosuz Manyetik Kapı ve Pencere akü dolabı için Kontak 
  • 1 x Kablosuz PIR Hareket dedöktörü (Tekne sallanmasından etkilenmez) 
 


Solar Güneş Sireni  üste monte edilen Kendi Güneş Paneli tarafından şarj edilen ve bakımı yapılan dahili bir lityum pil ile çalışır, Sirende her 7 saniyede çakan uzaklardan fark edilen uyarı ışıgı (flaş) vardır siren tetiklendiginde bu ışık siren çaldıgı sürece flaş atar ayrıca birinin çıkarmaya çalışması durumunda yerleşik bir dış müdahale (sobataj anahtarına sahiptir. Bu Siren  Uzaktan Kumanda kullanılarak Devreye Alınır ve Devre Dışı Bırakılır.
2 adet kumandaya ilave ( 6 tane daha eklenebilir ). 
Siren, vidalar kullanılarak tekne veya yatın üstünde uygun bir yere monte edilir  (ideal olarak Güney veya Doğuya bakan bölüme) monte edilir ise daha iyi şarz eder, güç kaynağı gerekmez.
Manyetik Kontaklar (eklenebilir) Sirene benzersiz bir Kablosuz kod kullanılarak bağlanır, Kapı,Pencere.akü dolabı,lomboz vs  açıldığında Sirene bir sinyal gönderir, Siren yüksek ses ile  110 Desibel çalmaya başlar.  Siren ve Yanıp Sönen ışıkları ile beraber. müdahale devam ettikçe çalmaya devam eder.
PIR Hareket dedektörü  tekne veya yatın kapalı alanında bir bölüme monte edilir  bu PIR Alarm Devredeyken tekne ve yatın içinde bir hareket olursa bunun nedeni hırsızlar girebilecekleri bir cam oldugu zaman kırıp girmektedirler Sireni etkinleştirir. 
Bu Alarm Kitine eklenebilecek geniş bir aksesuar yelpazesi vardır, 32 adede kadar Alarm dedektörü (kablosuz manyetik kontaklar, kablosuz pırlar, kablosuz duman dedektörleri istenir ise kablosuz sintine uyarı dedektörü eklenebilir ) 
Eklenebilecek kumanda adedi 8 adettir
 

2 yıl garanti

Yorumlar
632 kez görüntülendi.

Güvenli alışveriş için;

  • Tanımadığınız kişilere para göndermeyiniz..
  • İlgilendiğiniz malzeme ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. 
  • Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.
  • Para transferi için TC kimlik numarası ve cep telefonu adres bilgileri istenmesi durumunda bilgilerinizi vermeyiniz.
  • Yapılan ödeme veya kapora sonrasında mal ya da hizmet almamanız durumunda denizdeikinciel.com hiçbir sorululuk kabul etmemektedir.